jouw aanvraag is verstuurd
Bedankt. Jouw aanvraag voor een bezoek is toegekomen. Ik contacteer je zo snel mogelijk.
Heb je er ook al over nagedacht waar je de goedkoopste lening kan bekomen ? Lees dan even verder

Immo P is niet alleen actief als vastgoedmakelaar, maar ook als kredietmakelaar.
Als je een aantal banken bezoekt voor een lening, ga je telkens het "advies" krijgen om een bepaalde formule van lening te nemen. Hou er echter rekening mee dat dat "persoonlijk advies" vooral rekening houdt met de bank en niet met jou. Een bank kent zijn concurrenten en hun tarieven en zij weten heel goed in welke formules zij sterk staan en welke niet. Ze gaan je daarom altijd de formule "adviseren" waar ze een relatief lage rente voor aanbieden in vergelijking met hun concurrenten. Bijvoorbeeld : is op dat moment hun variabele rente lager dan de bij de concurrenten, zullen ze die formule aanraden. Ook als voor jou een vaste rentevoet de voorkeur geniet of simpelweg de beste keuze. Ga dus niet zomaar af op het advies van 1 bank.
En zelfs als je meerdere banken bezoekt, zal je nog steeds hun gekleurd advies krijgen.
Wil je echt onafhankelijk advies krijgen, dan is een kredietmakelaar die met alle banken samenwerkt allicht een betere keuze. Ik vergelijk 15 banken met elkaar en kies samen met jou daar de beste uit op dit moment. Mijn advies is niet gekleurd omdat het mij niet uitmaakt welke bank er gekozen wordt. Ik hou bovendien ook rekening met de kost van de schuldsaldoverzekering en de brandverzekering. Want ook dat moet elke maand betaald worden. Soms is het interessanter de schuldsaldoverzekering ergens anders te nemen omdat bij de bank met de goedkoopste rente, de schuldsaldoverzekering veel te duur is. Ik garandeer je de goedkoopste oplossing
Wil je graag meer informatie daarover ? Wil je graag een eerlijke vergelijking op maat van jouw situatie ? Dat is trouwens volledig gratis !
Bel dan Patrick Oostens op 0475 755420 of mail jouw gegevens naar info@immop.be